BIBROKERS

WSPÓŁPRACA

Proponujemy współpracę w oparciu o umowę obsługi brokerskiej
i udzielone nam pełnomocnictwo.

Umowa dostosowywana jest i tworzona indywidualnie w zależności od konkretnych potrzeb Klienta. Pełnomocnictwo zaś jest nam niezbędne jest w kontakcie z zakładami ubezpieczeń.

Od Klientów nie pobieramy wynagrodzenia na żadnym z etapów współpracy. Wynagrodzeniem BIBROKERS, za wszystkie czynności wynikające z umowy lub zlecane na bieżąco w ramach współpracy, jest tzw. kurtaż, otrzymany od zakładu ubezpieczeń, z którym Klient zawiera umowę na podstawie wszechstronnego rozważenia ofert przedstawionych przez nasz Zespół. Kurtaż służy pokryciu kosztów bieżącej działalności Brokera oraz usług dodatkowych, świadczonych Klientowi i nie wpływa na wysokość składki.

W przypadku chęci nawiązania współpracy prosimy o kontakt.

BIBROKERS

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY

01.

WSPÓŁPRACA

Grupa Brokerska Odys jest naszym PARTNEREM BIZNESOWYM. Ściśle współpracujemy uzupełniając się wzajemnie doświadczeniem, wiedzą i kompetencjami. Razem tworzymy Grupę Profesjonalnego Brokera Ubezpieczeniowo – Reasekuracyjnego dającego pewność naszym kontrahentom stałej, najlepszej obsługi ryzyka ubezpieczeniowego.

02.

DOŚWIADCZENIE

Management Spółki tworzą profesjonaliści, eksperci z wielu dziedzin (prawo, administracja, zarządzanie, energetyka, petrochemia, reasekuracja).

Kompleksowe doradztwo w zakresie lokowania ryzyka ubezpieczalnego zagwarantowane jest naszą wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami

03.

AKTUALNOŚCI

Najlepsi ludzie przychodzą do nas.

Informujemy, iż Spółka z racji nowych wyzwań cały czas poszukuje młodych, zdolnych ludzi gotowych do podjęcia wyzwania współpracy z nami

BIBROKERS

PARTNER BIZNESOWY

Grupa Brokerska ODYS Sp. z o. o.

ul. 11 Listopada 1A, 85-624 Bydgoszcz
tel. (+48) 52 376 87 50
www.odys.pl
e-mail: broker@odys.pl

CENTROPOLIS
Centrum Innowacji Społeczno-Samorządowych to zespół ekspertów z długoletnim doświadczeniem w pracy na rzecz samorządów.

BIBROKERS

JESTEŚMY CZŁONKAMI